Articole

Parteneri / Sponsori

 • Primaria
 • Rondocarton
 • Progecto

Prima etapa de Juniori

01 Mai 2015

Prima etapa de Juniori

Prima etapa din cadrul Campionatului National de Juniori Masculin la fotbal-tenis a avut loc in data de 24-25 aprilie 2015 la Alexandria. Echipa noastra (Varo Norbert, Deto Vlad, Zsebe Stefan, Laco Razvan) a reusit sa se impuna in fata adversarilor din Lupeni, Alexandria si Bucuresti, reusind sa castige toate meciurile atat la simplu, cat si la dublu si triplu. Pe tot parcursul competitiei sportivii nostri au pierdut doar un set in fata echipei din Alexandria (2-1), restul meciurilor castigandu-le cu 2-0.

Bravo baieti!

Galerie foto

 • Prima etapa de Juniori
 • Prima etapa de Juniori
 • Prima etapa de Juniori
 • Prima etapa de Juniori
 • Prima etapa de Juniori
 • Prima etapa de Juniori
 • Prima etapa de Juniori
 • Prima etapa de Juniori
 • Prima etapa de Juniori
 • Prima etapa de Juniori
 • Prima etapa de Juniori
 • Prima etapa de Juniori
 • Prima etapa de Juniori
 • Prima etapa de Juniori
 • Prima etapa de Juniori
 • Prima etapa de Juniori
 • Prima etapa de Juniori
 • Prima etapa de Juniori
 • Prima etapa de Juniori